O nas

Gabinet Rehabilitacji ZNÓW ZDRÓW działa od 2011 roku, zlokalizowany jest w Makoszynie w gminie Bieliny. W maju 2016 roku otworzyliśmy drugi punkt w Bielinach, a w lipcu 2018 roku trzeci w Woli Jachowej na terenie gminy Górno. Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją poczynając od pełnej gamy zabiegów fizykalnych, poprzez ćwiczenia indywidualne, sport w rehabilitacji, masaż, profilaktykę oraz dietetykę. Od 2012 roku posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia co pozwala bezpłatnie korzystać z usług gabinetu. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona pacjentów borykających się z chorobami układu kostnego, mięśniowego, nerwowego jak również do osób szukających relaksu, odprężenia czy mających chęć zadbania o swoje ciało, poprawienia wydolności i walki ze zbędnymi kilogramami.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą zabiegową oraz sprzętem rehabilitacyjnym. Dodatkowa wiedza zdobyta na specjalistycznych kursach i szkoleniach pozwala podnosić nasze kwalifikacje oraz jakość usług. Gwarantujemy miłą obsługę i fachowość wykonywanych zabiegów, jak również atrakcyjne ceny.

Nasi terapeuci:

mgr Izabela Durlej

mgr Paulina Simlat

„Choroba jest wysiłkiem, jaki czyni natura, aby uzdrowić człowieka. Od choroby możemy się zatem nauczyć, jak odzyskać zdrowie, a to, czego chory pragnie się koniecznie pozbyć, skrywa prawdziwe złoto, którego nie sposób znaleźć nigdzie indziej.”
C.G.Jung 

 

CERTYFIKATY: